Příroda je moudrá, nevyzpytatelná, milosrdná, krutá, spravedlivá, bohatá a tvořivá. Proto je tak krásná a nepoznatelná, a proto v ní člověk nikdy na všechny otázky odpověď nenajde. (Vladimír Hůna)


Novinky:

Facebookové stránky Lesní želvy byly po anonymním nahlášení mého profilu ze strany FB zablokovány a nebudu je tedy dále aktualizovat. Místo toho se můžete těšit na chystanou prezentaci na Instagramu ;-)

Otevírám dílnu!

22. července 2012 v 22:20 | Lesní želva |  Všeobecně
Došla jsem k závěru, že mít tady celou rubriku "Želva nožířkou" jen pro velmi okrajový projekt je poněkud marnotratné. Jelikož mi na druhou stranu pomalu ale jistě přibývají články o mých setkáních s řemeslem, rozhodla jsem se nakonec sekci přejmenovat na "Výkřiky z dílny." Příspěvky o řezbářství, kůži, postřehy o řemesle a jiných projektech, které se budou bushcraftu dotýkat jen okrajově, tedy budu nadále vkládat tam. V "Cestě k zálesáctví" budou dále jen příspěvky o zručnostech zálesáckého charakteru, popřípadě "první pokusy." Myslím, že to tak bude přehlednější.

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

***


Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Lesní želva


2010-2019